O nas

EXA Systems świadczy profesjonalną i kompleksową obsługę informatyczną firm i instytucji. Nasza oferta skierowana jest do sektora SMB – małych i średnich przedsiębiorstw jak i do sektora publicznego.

Dysponujemy pełną ofertą sprzętu komputerowego, od podstawowych produktów klienckich po zaawansowane rozwiązania serwerowe i wydajne, nowoczesne, w pełni skalowalne sieciowe pamięci masowe.

Naszym celem jest oferowanie innowacyjnych a zarazem stabilnych rozwiązań informatycznych. Pozwalających na zachowanie niskich kosztów eksploatacji i pozostanie konkurencyjnym na dynamicznie zmieniającym się rynku. Możemy zaoferować całkowicie nowe środowiska do pracy, jak i analizę obecnych, na których państwo pracujecie. Po wstępnej analizie możemy wskazać kierunki przekształceń i rozwoju uwzględniające tzw. “najlepsze praktyki” wynikające z naszego i naszych współpracowników doświadczenia.

Indywidualne podejście, wieloletnie doświadczenie i zdobyta wiedza, gwarantują właściwe zastosowanie technologii ściśle dopasowanych do potrzeb odbiorców.

Oferujemy wdrożenia środowisk Microsoft, Google, VMware, Citrix i wiele innych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Zespół EXA Systems.

© 2017 by Exa Systems