Od wielu lat prowadzimy projekty IT,  obejmujące zarówno wdrożenia systemów  jak      i kompleksowe realizacje, obejmujące warstwę sprzętową, software-ową oraz integrację z istniejącym środowiskiem. Jesteśmy w stanie pomóc  zarówno w  niedużych pracach jak i kompleksowo dokonać analizy środowiska, zaproponować zmiany, wdrożyć je, a następnie świadczyć  wsparcie w zakresie ustalonym z klientem.

Analiza – Posiadasz już w swojej organizacji systemy informatyczne, jednak nie są one ze sobą powiązane? Nie masz kontroli nad przepływem danych w firmie? Chciałbyś to wszystko ujednolicić, podnieść poziom bezpieczeństwa swoich zasobów i czuć się pewniej w otaczającej nasz informatycznej rzeczywistości?

Tu pojawiamy się my, przyjrzymy się środowisku w Twojej firmie, przeanalizujemy przepływ informacji, przeprowadzimy wywiad który pozwoli zidentyfikować istniejące potrzeby i problemy. Przygotujemy rekomendacje, bazując na tzw. najlepszych praktykach, naszej wiedzy oraz wiedzy naszych partnerów. Bazując na naszych wnioskach możemy wspólnie ustalić dalszy plan działania.

Wdrożenie – Bazując na wynikach analizy i wspólnych ustaleniach dalszego planu działania możemy przystąpić do wdrożenia zaplanowanych zmian w Twojej firmie. Oczywiście jeśli posiadasz już gotowy plan, lub wiesz jaki produkt wdrożyć w swojej organizacji, tu również możemy pomóc. Exa Systems to grupa specjalistów z różnych dziedzin, poczynając od środowiska Windows i Windows Server, przez VMware i Citrix, a na zagadnieniach sprzętowych kończąc. Pomożemy wybrać sprzęt potrzebny do wdrożenia, dostarczymy go w atrakcyjnych cenach, zainstalujemy i skonfigurujemy. Następnie wdrożymy na nim odpowiednie oprogramowanie i zintegrujemy je z istniejącymi systemami jeśli będzie taka potrzeba.

Utrzymanie – W ramach prac projektowych nie należy zapominać o utrzymaniu wdrożonych rozwiązań. Systemy informatyczne wymagają opieki, należy weryfikować czy wszystko działa poprawnie, dokonywać regularnych uaktualnień zarówno bezpieczeństwa jak i funkcjonalnych. Jesteśmy w stanie przygotować dla Twojej firmy ofertę na utrzymanie istniejących systemów oraz komputerów użytkowników. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę Usługi Wsparcia Technicznego.