Oferta

Exa Systems oferuje szeroki zakres usług. Począwszy od sprzętu i podstawowego oprogramowania, na zaawansowanych systemach integrujących całą organizacje kończąc. Poniżej przedstawiamy naszą ofertę w kilku grupach. Zapraszamy do zapoznania się z nią.

Projekty IT

Od wielu lat prowadzimy projekty IT,  obejmujące zarówno wdrożenia systemów  jak i kompleksowe realizacje, obejmujące warstwę sprzętową, software-ową oraz integrację z istniejącym środowiskiem. Jesteśmy w stanie pomóc  zarówno w  niedużych pracach jak i kompleksowo dokonać analizy środowiska, zaproponować zmiany, wdrożyć je, a następnie świadczyć  wsparcie w zakresie ustalonym z klientem.

Monitorowanie

Oferujemy rozwiązania obejmujące monitorowanie:

- wydajności stron internetowych
- aplikacji internetowych
- usług
- wydajności aplikacji
- chmur obliczeniowych
- infrastruktury VMware
- serwerów
- serwerów DNS
- certyfikatów SSL
- czasu RTT serwerów FTP
- serwerów pocztowych
- sieci wewnętrznych i chmur prywatnych
- z sieci mobilnych

Usługi wsparcia technicznego

Nasza oferta wsparcia technicznego obejmuje zarówno wsparcie użytkowników końcowych jak i utrzymanie zasobów serwerowych i systemów IT w Państwa organizacji. W przypadku wdrożenia naszych rozwiązań, jesteśmy gotowi świadczyć wsparcie dla danego rozwiązania. Zapewniamy również wsparcie dla systemów, które już posiadają Państwo w swojej Firmie, w tym serwery, infrastrukturę sieciową, punkty dostępowe, a przede wszystkim komputery na których pracują Państwa pracownicy.

Bezpieczeństwo

W Exa Systems kładziemy duży nacisk na bezpieczne rozwiązania. Wiemy, że w małym i średnim biznesie trudno jest dokonywać wielkich inwestycji i budować wielki, elektroniczny mur zabezpieczeń wokół organizacji. Uważamy, że ważną rzeczą jest  być świadomym tych zagrożeń, rozmawiać o nich oraz w miarę możliwości działać zapobiegawczo i proaktywnie.

Mamy duże doświadczenie i sporą wiedzę na temat wszystkich nowinek w tej dziedzinie. Zapraszamy do kontaktu, zorganizujemy spotkanie, porozmawiamy o środkach bezpieczeństwa jakie wykorzystujecie Państwo u siebie obecnie oraz zaproponujemy, jak mogłaby wyglądać nowa odsłona zabezpieczeń w Państwa firmie.

Mobilność

Nowoczesne IT to przede wszystkim mobilność. Pracownicy nie muszą już być „przywiązani” do biurka, a ich produktywność jest znacznie wyższa gdy mogą pracować tam gdzie się aktualnie znajdują. Aby zapewnić użytkownikom mobilność należy zadbać o odpowiednie narzędzia i sposób dostępu do zasobów firmowych z urządzeń mobilnych, takich jak laptopy, tablety czy smartfony. Ta część IT rozwija się bardzo dynamicznie i pojawiają się coraz to nowsze rozwiązania, pomożemy wybrać i dostosować odpowiednie rozwiązania dla Twojego biznesu.

Office 365

Wszyscy znamy aplikacje spod znaku Microsoft takie jak: Word, Excel, Outlook czy PowerPoint. Office 365 jest następcą klasycznego pakietu biurowego, odróżniający się od innych rozwiązań nastawieniem na obsługę danych w chmurze, większą integracją z usługami Microsoftu oraz zupełnie nowym sposobem podejścia do pracy z dokumentami.

Office 365 to ten sam pakiet Office, który już znasz, ale o wiele lepszy! Office 365 to Twoje biuro obsługiwane w chmurze, dzięki temu możesz uzyskać dostęp do swoich aplikacji i plików niemal z każdego miejsca — komputera PC, komputera Mac, tabletów oraz innych urządzeń mobilnych.